Üliõpilaste liiklusohutuse teemaliste lõputööde konverents 10.10.2019

Maanteeameti kampaania: Viisakus algab meist endist

Oktoobri alguses toimub järjekorras juba kuues üliõpilaste liiklusohutuse teemaliste lõputööde konverents, kus Eesti erinevate kõrgkoolide üliõpilased tutvustavad oma lõputöid, millega nad kaitsesid oma bakalaureuse või magistrikraadi. Konverents toimub neljapäeval, 10.oktoobril 2019.a Sisekaitseakadeemias (Kase 61, Tallinn) kell 10.00 – 16.30.

Konverentsil on võimalik osaleda nii kohapeal, kui reaalajas veebiülekannet jälgides. Registreerumise tähtaeg on 6.oktoober, registreerumine konverentsile SIIN

Konverentsi päevakava:

9.40 – 10.00  kogunemine, hommikukohv

10.00 - 10.30  tervitus- ja avasõnad, Sisekaitseakadeemia rektor Marek Link ja  Maanteeameti strateegilise planeerimise direktor Martin Lengi

10.30 – 12.30  ettekanded

12.30 – 13.15  lõuna

13.15 – 15.25  ettekanded

15.25 – 15.40  kohvipaus

15.40 – 16.30  kokkuvõtted

16.30   lõpp

Konverentsi moderaator on  Sisekaitseakadeemia Politsei- ja piirivalvekolledži direktor Kalvi Almosen.

Konverentsi ettekanded:

1. Gunnar Meinhard, „Noorte juhtide riskeerivast käitumisest ja sekkumise mõjust“ Väitekiri teaduskraadi omistamiseks Reinimaa Fridrich -Wilhelmsi ülikoolis Bonnis.
  2. Keity Ader, „Noorte liikluskäitumine ja roll eeskujuna“
  3. Liis Sepp, „Eakate ootused ja kogemused linnaruumilt sõidutee ületamisel Tallinna näitel“
  4. Herdo Kala, „Alarmsõiduki juhtimine väsimusseisundis Politsei-ja Piirivalveameti näitel“
  5. Triinu Uiboleht, „Ilmaolude mõju inimkahjudega liiklusõnnetuste toimumisele Eestis 2014-2018“
  6. Vladislav Artjuh, „Hooldenõuete kajastamine meedias ja meediakajastuste mõju liiklusohutusele“
  7. Oskar Vevers,  „Kergliiklusandmete kogumise meetodid ja kergliiklejate analüüs Tartu linna näitel“
  8. Kai Kuuspalu, „Koolibusside ohutuse kompleksuuringu tutvustus“
  9. Alar Smirnov,  „Koolibusside tehnilise seisukorra uuring Rapla ja Kohila valla näitel“
  10. Sirli Tallo ja Raul Rom, Maanteeameti püstitatud liiklusohutusalaste uurimusteemade tutvustamine.

Kohtumiseni konverentsil!