Teade

"Ekspert eetris" 14. oktoobril: räägime emeriitprofessori Talvi Märjaga elukestvast õppest

„Inimene õpib kogu elu“ on üks kulunud väljend, mida ikka ja jälle meelde tuletatakse. Elukestev õpe saadab meid igapäevaselt ja ilma enesearendamise ja pideva täiendamiseta jääksime justkui ajale jalgu. Kutsume saatesse „Ekspert eetris“ täiskasvanute õppest rääkima Tallinna Ülikooli emeriitprofessori Talvi Märja, kes pälvis äsja riikliku haridustöötaja elutööpreemia täiskasvanuhariduse edendamise eest.

lugemine

Räägime professoriga teiste teemade hulgas tema teekonnast täiskasvanuhariduse juurde ja ka sellest, kas ja kuidas üldse täiskasvanuõpe näiteks laste õppimisest erineb. Põhjust täiskasvanuõppest rääkida on veelgi, sest 7. – 16. oktoobrini toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN).

Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Osalemine Zoomis

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

Talvi Märja

Oleme BFMi stuudiost eetris igal kolmapäeval kell 16. Saatejuhid Katrin Saks ja Mart Soonik.