Koostöö

Tallinna Ülikool BettFestil

20. jaanuaril avati Euroopa üks suurimaid rahvusvahelisi haridusmesse BettFest, mis sel aastal toimub virtuaalselt ja keskendub juhtimisele, digitaalsele kaasamisele ja säilenõtkusele hariduses.

Bett Fest

Nii selle aasta virtuaalsel haridusmessil kui ka 2022. aastal toimuval messil Londonis on esindatud ka Tallinna Ülikool, leiate meid siit

Esindame Eestit Education Nationi loodud delegatsioonis koos DreamApply, Eliis Tarkvara, ALPA Kids ja Futuclassiga.

Meie eesmärk on tutvustada ülikooli erinevaid haridusinnovatsioone, mida saab edukalt ka rahvusvaheliselt rakendada.

Kogu aasta vältel korraldatakse messi osalistega erinevaid aktiivsust hoidvaid tegevusi, et potentsiaalsed huvigrupid saaksid hakata looma sidemeid organisatsioonidega, kellega nad võivad kohtuda 2022. aastal Londonis.

Virtuaalse messi programmist ja tehnoloogiliste lahenduste tutvustustest saab osa tasuta – vaata lähemalt siit.

Tutvu lähemalt