Kontsert

Tallinna Ülikooli jõulukontsert “Helgeks saagu hing“

13.12.2023 kell 18.30 - 20.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kontserti bänner

Tallinna Ülikooli kultuurikollektiivid kutsuvad ülikooliperet ja kõiki muusikahuvilisi osa saama jõuluaja helgusest läbi kauni muusika.

Tallinna Ülikooli jõulukontsert „Helgeks saagu hing“ toimub 13. detsembril kell 18.30 Tallinna Metodisti kirikus (Narva mnt 51, Tallinn).

Üles astuvad kõik ülikooli muusikakollektiivid:
Tallinna Ülikooli sümfooniaorkester, dirigent Martin Sildos
Tallinna Ülikooli meeskoor, dirigent Indrek Vijard
Tallinna Ülikooli naiskoor, dirigent Toomas Voll
Tallinna Ülikooli BFM segakoor, dirigent Raul Talmar
Tallinna Ülikooli vokaalansambel Vox Nova, juhendaja Karin Salumäe

Kontserdi kavas kõlavad nii tuntud jõulumeloodiad kui ka lood, mis pühade ootusaega rikastavad. Kontserdi muusika pärineb Elgari, Beethoveni, Ehala, Berlini, Adami, Rannapi, Uusbergi jt sulest.

Ühtseks tervikuks aitab kava siduda tunnustatud organist Ene Salumäe ja solistina astub üles Tallinna Ülikooli üliõpilane bariton Tõnis Sarap.

Pärast neli aastat kestnud pausi kogunevad ülikooli vokaalkollektiivid kontserdi lõpunumbriteks taas sümfooniaorkestri taha ühiseks kooriks. Nad esitavad koos armastatud jõululaule ja soov on, et nende ühine sõnum „Rõõmsad jõulud tuppa lase tulla, helgeks saagu hing” saadaks kuulajaid läbi pühadeaja.

Kontserdi kunstilised juhid on Karin Salumäe ja Toomas Voll.

Kontsert on kõigile tasuta!

Võta pereliikmed ja sõbrad ühes ning tule kontserdile, sest seltsis on ikka mõnusam!