Kontsert

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Konserdi orkestrite pilt

Kontserdisarja Ameerika hääled Eestis lõppkontsert.

Lase maailma häältel ennast puudutada meie oma Estonia kontserdisaalis! Sissepääs on tasuta.

Bethel University Wind Symphony (USA)
Dirigent Dr. Steven B. Thompson

Tallinna Ülikooli Sümfooniaorkester
Dirigent Martin Sildos

Kavas: Gregson, Boulanger, Hunsberger, Sousa, Tichelli, Puur, Sibelius jt.

Bethel University Wind Symphony koosneb 60 pillimängijast, kes valiti ansamblisse kuulamise teel. Paljud pillimängijad on ülikooli muusika eriala või kõrvaleriala üliõpilased. Siiski osalevad üliõpilased peaaegu kõikidelt akadeemilistelt erialadelt.
Ansambli repertuaar on valitud parimatest traditsioonilistest ja kaasaegsetest sümfooniabändi teostest ning selle inspireerivad kavad on tuntud oma mitmekesisuse poolest, köites igas vanuses publikut.

Orkester tuuritab igal õppeaastal ning on reisinud nii Ameerika Ühendriikides kui ka ülejäänud maailmas. Nende rahvusvahelised esinemised on neid viinud Lõuna-Koreasse, Malaisiasse, Singapuri, Poolasse, Tšehhi Vabariiki ja Ühendkuningriiki.