Spordisündmus

TLÜ töötajad Eesti Akadeemilise Spordiliidu aastapäeva turniiril

Uue aasta esimesel reedel, 5. jaanuaril toimub Tartu Ülikooli Spordihoones juba traditsiooniks saanud Eesti Akadeemilise Spordiliidu aastapäeva turniir.

05.01.2024 kell 08.00 - 19.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Grupifoto EASL-i turniirilt

Turniiri üks eesmärke on ergutada kõrgkoolide õppejõudude ja töötajate ning spordiklubide töötajate spordiharrastust ja teadvustada Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) tegevust kõrgkoolides ja ametkondades ning tähistada Liidu loomise aastapäeva.

Kavas on võistlused korvpallis, võrkpallis, males, lauatennises, sisesõudmises ja korvpalli vabavisetes.

Võistlusarvestuse väliselt saab proovida ka roudneti (spikeball).

Tule osalema ning veeda oma kolleegidega üks sportlik ja emotsiooniderohke päev!

NB! Kui oled ise vähegi mõnd eelpool nimetatud spordiala harrastanud, siis anna ennast üles! Ja kui tead, et kolleeg on mõne võistlusalaga sinapeal, siis anna ka tema üles.

ANNAN END ÜLES

Rohkem infot ja juhend