Teade

Sulev Läänet tunnustati Harjumaa teenetemärgiga

MTÜ Polis presidendile, Tallinna Ülikooli valitsemiskorralduse lektorile Sulev Läänele anti Estonia Talveaias 20. jaanuaril toimunud galaõhtul „Harjumaa tänab“ Harjumaale osutatud teenete eest Harjumaa teenetemärk.

pilt

Teenetemärgi üleandmisel toodi esile, et Sulev Läänet võib pidada regionaalhalduse arengu analüüsi kandvaks talaks, tema saavutuste hulka loetakse rolli Harjumaa Omavalitsuspäeva idee looja ja mootorina. Samuti toodi välja silmapaistev toetus igal tasandil Harjumaa teaduspõhisesse arengusse ning laiaulatuslik panustamine Harjumaa kohalike omavalitsuste arengusse. Läänet tänatakse ka pikaajaliste teenete eest omavalitsuste õigusliku regulatsiooni kujundamisel ja ajaloo talletamisel.

"Olen sellise tunnustuse eest väga tänulik, ei leia kohe isegi sõnu. Kindlasti soovin tänada kõiki, kellega koos sellel teel oleme käinud, ilma teieta ei oleks seda suutnud ka mina," oli Sulev Lääne liigutatud.

Pilte sündmusest    Loe lähemalt

pilt