Edulugu

TLÜ vilistlased pälvisid presidendi kultuurirahastu preemiad

President Kersti Kaljulaid andis sellel nädalal üle presidendi kultuurirahastu noore haridustegelase preemia Kiusamisvaba Kooli tegevjuhile Triin Toomesaarele ja reaalainete eripreemia Tallinna 21. kooli matemaatikaõpetajale Alar Pukkile. Mõlemad on Tallinna Ülikooli vilistlased – Toomesaar on politoloogia magister ja Pukk on lõpetanud matemaatikaõpetaja magistriõppe.

Alar Pukk ja Triin Toomesaar

Toomesaart tunnustati kui juhti, kelle sihtasutus rakendab kõige tõenduspõhisemat kiusuennetuse programmi ja „murrab vaikimise müüri kooli täiskasvanute peres“. Soomes välja töötatud KiVa programm on kasutusel 70 Eesti koolis ja õppekohas, sügiseks on plaani jõuda veel veerandsaja koolini.

Tallinna 21. kooli matemaatikaõpetaja Alar Pukk on uurimusliku õppe materjalide looja, samuti valiti ta koolis möödunud aastal õpilaste lemmikuks.

Preemiate saamisest saab pikemalt lugeda siit.