Konverents

Akadeemiline Best of BFM – tudengite akadeemilised lõputööd

Konverentsil kuuleb Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituudi tänavuste parimate lõputööde kohta ettekandeid. Sündmus toimub TLÜ Mare maja Tallinna saalis (M-218) ning veebi vahendusel. Paneeldiskussioone modereerib meediapoliitika dotsent Andres Jõesaar.

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

23.09.2021 kell 10.00 - 14.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Saal on avatud alates 10.00, et kõik huvilised jõuaksid koguneda ning end registreerida.

Vaata Youtube´i vahendusel

Kellaaeg Töö autor Töö pealkiri
10.20 Tea Mariamidze “In a Relationship with an Estonian: Communication of Intercultural Couples”

Sedef Dündar