Avalik loeng

Raul Rebase avalik loeng: Hirmust eduni - meediasuhtluse reeglid

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

11.03.2020 kell 15.00 - 16.00

Hirmust eduni - meediasuhtluse reeglid

Raul Rebase avalik loeng

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Äkki oled sina peidus suhtlustalent? Tule, saad teada!
Avalike esinemiste tähendus inimeste saatuses kasvab iga päevaga. Inimeste hulk, kellel on vaja avalikult esineda, kasvab samuti.

Loeng põhineb Raul Rebase raamatul „Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit“, mis on esimene "päris rääkija" kirjutatud metoodiline juhend Eestis. See tähendab, et autor on oma praktilise kogemuse baasil kirja pannud reeglid ja harjutused, mille abil saab ise nii meediasuhtluseks kui muuks avalikuks kõneks ette valmistuda.

Loengus saad teada:
- Millised on meediaga suhtlemise põhimõtted?
- Kuidas valmistuda teleintervjuuks? Kuidas konverentsil esinemiseks?
- Harjutusi ja tehnikaid oma oskuste treenimiseks.

Raul Rebane on tuntud kui pikaaegne reporter ja programmijuht televisioonis ning Gerd Kanteri tiimi looja ja meediasuhtluse strateegia kujundaja. Kõige selle juures on Raulil pikk koolitajakogemus ning selle põhjal on ta veendunud, et andekaid esinejaid on palju rohkem, kui neid meedias, sotsiaalmeedias ja avalikel üritustel välja paistab. Pärast väikest treeningut kasvab nende arv kiiresti.

Hirm > harjutamine > julgus > edu skeem toimib.

Üritus on tasuta, vajalik eelregistreerimine.

Registreeru siin!

Loengu pikkus on ca 60 minutit.
Tutvu raamatuga "Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit"