Teadussündmus

Tallinna Ülikooli saade "Ekspert eetris", Arko Olesk

Septembri lõpus peame Tallinna Ülikoolis traditsiooniliselt Teadusnädalat. Kutsume sel puhul "Ekspert eetris" saatesse külla meie BFMi teaduskommunikatsiooni lektori Arko Oleski, kellega arutleme teadlaste rolli üle ühiskonnas ja avalikkuses.

Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

23.09.2020 kell 16.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Räägime Arkoga, mil moel koroonakriis teadlased tugevalt avalikkuse ette tõstis ja kuidas nad sellega hakkama on saanud. Samuti tuleb juttu sellest, kuidas eksperdid ja teadlased suudavad Eestis käivitada olulisi ühiskondlikke arutelusid ning rikastada teaduspõhise teabega, kuid avalikkus ei pruugi neid arutelusid alati teaduspõhistena tajuda. Miks see nii on ja kuidas seda saaks muuta?

Sellest ja kõigest muust kuuleb saates lähemalt. Moderaator on BFMi lektor Mart Soonik.

Osalemine

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

EE

Lisainfo ja eelmised saated: tlu.ee/eksperteetris