Aktus

Digitehnoloogiate instituudi magistriõppe lõpuaktus

Digitehnoloogiate instituudi magistriastme erialade lõpuaktus toimub 16. juunil kell 16.00. Aktus toimub Ülikooli sisehoovis, Nova õppehoone ees, aadressil Narva mnt 27.

Digitehnoloogiate instituut

16.06.2021 kell 16.00 - 17.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Lõpuaktus on järgmistele digitehnoloogiate instituudi bakalaureuseõppekavadele:

• avatud ühiskonna tehnoloogiad
  • digitaalsed õpimängud
  • haridustehnoloogia
  • inimese ja arvuti interaktsioon
  • informaatikaõpetaja
  • infotehnoloogia juhtimine
  • infoteadus
  • matemaatikaõpetaja

Lõpetajad istuvad katusega kaetud alal. Ootame sel aastal igat lõpetajat õnnitlema maksimaalselt kaht külalist! Kõikidest aktustest tehakse otseülekanne, mida saab jälgida meie välisveebis ja Tallinna Ülikooli Youtube’i kanalis. Lisaks saab ülekannet näha linnaku teleritest ning Astra õppehoone aatriumis suurelt ekraanilt. Lisainfo: tlu.ee/aktus

COVID-19 viirusest tulenevatel riskirühmadel soovitame aktusel mitte osaleda. Lõpetajal on ka võimalus enda lõpudiplom kätte saada instituudi õppenõustajalt. Teeme kõik endast oleneva, et pidulik hetk ja aktus sujuks kõigile turvaliselt.