Koolitus

Informaatika- ja matemaatikaõpetajate suvekool

Informaatika- ja matemaatikaõpetajate suvekooli on oodatud osalema kõik praegused, endised ja tulevased informaatikaõpetajad ning informaatikast, raalmõtlemisest ja digiõppest huvitatud matemaatikaõpetajad ning nende koolitajad.

Digitehnoloogiate instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Juba 12.-14. augustil leiab aset Narva-Jõesuu Meresuu Spas informaatika- ja matemaatikaõpetajate suvekool. Suvekoolis saab osaleda matemaatika- ja informaatikaõpetuse päevakajalistes aruteludes ning praktilistes töötubades. Koolitajateks on Tallinna Ülikooli ja Tartu Ülikooli teadlased ning eksperdid. Suvekoolis osalejatele on majutus ning hommikusöök tasuta. Lõuna- ja õhtusöökide paketi hind on 50-60€ osaleja kohta (täpsustub) ning seda saab tasuda Reisieksperdile (täpsem info lisandub).

Loe rohkem koolituse kohta