Koolitus

Informaatika- ja matemaatikaõpetajate suvekool

Informaatika- ja matemaatikaõpetajate suvekooli on oodatud osalema kõik praegused, endised ja tulevased informaatikaõpetajad ning informaatikast, raalmõtlemisest ja digiõppest huvitatud matemaatikaõpetajad ning nende koolitajad.

Digitehnoloogiate instituut

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Juba 11.-13. augustil leiab aset Toila Spa Hotellis informaatika- ja matemaatikaõpetajate suvekool. Suvekoolis saab osaleda matemaatika- ja informaatikaõpetuse päevakajalistes aruteludes ning praktilistes töötubades. Koolitajateks on Tallinna Ülikooli ja Tartu Ülikooli teadlased ning eksperdid. Ühest õppeasutusest ootame osalema kuni 3 inimest (matemaatika- ja/või informaatikaõpetajat või vastava suuna õppejuhti). Suvekoolis osalejatele on majutus ning hommikusöök tasuta. Lõuna- ja õhtusöökide paketi hind on 95€ osaleja kohta ning seda saab tasuda Reisieksperdile peale registreerumist.

Loe rohkem koolituse kohta