Avalik loeng

Avalik loeng: Prof Ilya Buynevich „Geological archives and coastal management“

Tule kuulama Prof. Ilya Buynevichi avalikku loengut teemal „Geological archives and coastal management“.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

06.12.2019 kell 15.15 - 16.15

Lisa kalendrisse

iCal calendar

 

Prof. Ilya Buynevich Temple ülikoolist (USA) on tunnustatud ja laialdaste huvidega meregeoloog ja geofüüsik. Oma Eesti visiidi (01.-07.12.2019) käigus peab ta 6. detsembril kell 15.15 Tallinna ülikoolis Uus-Sadama 5 ruumis M-340 avaliku loengu „Geological archives and coastal management“ ja hiljem seminari, kus on valmis vastama küsimustele ja diskuteerima antud teemal.

Eelmistel päevadel on doktorikooli liikmetel võimalik osa võtta välitöödest, praktikumidest ja aruteludest. Täpsem info ja registreerimine Tiiu Koff tiiu.koff@tlu.ee ja Hannes Tõnisson hannes.tonisson@tlu.ee.

__________________________________________________

Associate Professor Ilya Buynevich from the Temple University (USA) has broad scientific interests in coastal and marine geology, aeolian research and applied high-resolution geophysics (focus: georadar). During his visit to Estonia (01.-07.12.2019) Ass. Prof. Ilya Buynevich will give a public lecture and seminar on the topic „Geological archives and coastal management“ on December 6th at 15:15 in the seminar room M340, Mare building, Uus Sadama 5, Tallinn University.

For the members of the doctoral school it is possible to attend the field work course and seminars on 3rd, 4th and 5th of December.

For registration and information contact Tiiu Koff tiiu.koff@tlu.ee or Hannes Tõnisson hannes.tonisson@tlu.ee.