Avalik loeng

Molly Andrewsi külalisloeng Ida-Saksamaa arengutest 1989. aasta sügisel

Molly Andrewsi (Londoni Ülikooli Kolledži Sotsiaaluuringute Instituudi poliitilise psühholoogia auprofessor ja Narratiiviuuringute ja Praktika Assotsiatsiooni üks direktoritest) “We’ve been talking almost half my life”: Scholarship and Long Conversations in East Germany” toimub kolmapäeval, 20. oktoobril kell 16 Tallinna Ülikooli auditooriumis M-225.

Humanitaarteaduste instituut

20.10.2021 kell 16.00 - 17.45

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Aastatel 2019 - 2020 oli Molly Andrews Helsingi Ülikooli Helsingi Kolleegiumi Jane ja Aatos Erkko nimelise professuuri hoidja. Tema uurimistöö valdkondadeks on poliitilised narratiivid, ühiskondliku aktiivsuse psühholoogiline alus, poliitiline identiteet, patriotism ja vananemine. Ta on avaldanud raamatud "Lifetimes of Commitment: Aging, Politics, Psychology" ja  "Shaping History: Narratives of Political Change" (mõlemad Cambridge'i ülikooli kirjastuses) ja "Narrative Imagination and Everyday Life"  (Oxfordi ülikooli kirjastus). Tema töid on tõlgitud hiina, saksa, rootsi, tšehhi ja soome keelde. Ta on viie ajakirja toimetuskolleegiumi liige.

Prof Andrews viibib Eestis Tallinna Ülikooli Kultuuridevaheliste uuringute tippkeskuse külalisteadurina Euroopa Liidu Regionaalarengu fondi TLÜ ASTRA projekti toetusel.