Avalik loeng

Avatud seminar "New School Models"

Haridusteaduste instituut

22.03.2019 kell 14.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Haridusteaduste instituudis toimub prof William C. Fricki (Oklahoma ülikool) avatud seminar "New School Models", kus keskendutakse uutele koolimudelitele.

Frick on üks juhtimiseetika ja -muutuste keskuse (Center for Leadership Ethics and Change) asutajatest, mis kuulub ülikoolide haridusjuhtimise nõukogusse (University Council for Educational Administration  UCEA). Lisaks kuulub ta teadusväljaannete "Journal of School Leadership" ja "IAFOR Journal of Education" toimetuskogusse. Frick toimetab ka teadusväljaannet "Values and Ethics in Educational Administration". Tema uurimisvaldkondade all on eetika haridusjuhtimises ja -administratsioonis, koolisüsteemide reformi ja laiema kogukonna kaasamise seostatus ning kultuuriõpingud hariduses, mis puudutavad identiteedi ja koolituse ristumispunkte.

Kõik huvilised on seminarile lahkesti oodatud! Seminar leiab aset 22. märtsil kell 14.00–16.00 ruumis T-410. Registreeru avalikule loengule siin