Seminar

Doktorantide kevadsümpoosion “PROFRES 2024”

"Kuidas teha oma uurimistööd hästi? Miks viisid oma uurimuse läbi just sellisel viisil?" On mitmeid kriteeriume, mille järgi hinnata teadustöö kvaliteeti, mitmed neist on paradigmaatilised. Kõikide doktoriõppe üliõpilaste jaoks on oluline osata nende küsimuste üle kriitiliselt arutleda, et õppida oskuslikult argumenteerima ning vastama “Miks?” ja “Kuidas?” küsimustele.

Haridusteaduste instituut

-

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Doktorantide kevadsümpoosion “PROFRES Spring PhD Symposium 2024” pakub tipptasemel teadmisi andmete kogumise ning andmete analüüsi ja tõlgendamise meetodite kohta. Lisaks toimuvad arutelud selle üle, mis on teadustöö kvaliteet, olenemata sellest, kas järgitakse kvalitatiivset või kvantitatiivset paradigmat.

Sümpoosioni eesmärk on tugevdada doktorantide arusaamist ja oskust kriitiliselt hinnata metodoloogilist sidusust teooria ja andmete kogumise meetodite vahel, toetades seeläbi usaldusväärset uurimispraktikat.

Doktorantide kevadsümpoosion toimub Tallinna Ülikoolis 18.–19. märtsil 2024.

Kevadsümpoosion on osa koostööst Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi ja Norra doktorikooli PROFRES 2.0 vahel (The Interdisciplinary, Interprofessional and Practice-Near Research School).

Lisainfo Tutvu programmiga