Muu sündmus

26.10.2021 kell 11.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Sügisvaheaja teisipäeval, 26. oktoobril on kõik õpetajad ja haridusasutuste juhid üle Eesti oodatud osalema moodsa õppimise festivalil „iduEDU“, mille alateema on sel aastal “Õnnelik õppija krihvli või tahvliga".

Kuidas säilitada enda vaimset heaolu, olla õnnelik ja leida tasakaal tehnoloogiaga rikastatud ja traditsiooniliste õpikeskkondade ning õpimeetodite vahel? Kumba meetodit siis ikkagi kasutada? Erinevatest haridusvaldkonna edulugudest arutletakse ligi poolesajas töötoas.

Registreerumine

Peaesinejad

Õnne Uus (Tallinna Ülikool)

Mihhail Zujev (Eesti Merekooli kutseõpetaja)

Karin Künnapas (Jõhvi tehnoloogiakooli koolijuht)

Päevajuhid

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi direktor Siret Paasmäe

Tallinna Saksa Gümnaasiumi direktor Kaarel Rundu

Ajakava

10.00–11.00 festivali avamine Tallinna Reaalkooli aulas

11.30–13.00 töötoad hariduskvartalis

13.00–14.00 lõuna Tallinna Reaalkoolis

14.00–15.30 töötoad Tallinna Realkoolis

15.45 haridusfestivali lõpetamine, tänamine, Tallinna talendi konkursi tähed ja tort

NB!

Kõik festivalil osalejad (alates 18. eluaastast) peavad esitama tõendi COVIDi vastu vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Negatiivse tulemusega test peab olema sooritatud tervishoiuteenuse osutaja juures. EL digitaalne COVID testitõend võimaldab Eestis SARS-Cov-2 negatiivse PCR testi andnutel tõendada oma nakkusohutust. Tervishoiuteenuse osutaja juures tehtud PCR testi tulemuse kohta või enda vaktsineerituse kohta saab tõendi luua patsiendiportaalis. Festivalile ei ole oodatud ka lähikontaktsed.