Teadlase teadmussiirde profiili loomise töötuba

Töötoas saab huviline koostada endale üheleheküljelise profiili, mis aitab teadlastel tõhusamalt haridustehnoloogia ettevõtetele oma teadustööd tutvustada, et koostöös ettevõtetega välja töötada uusi teadmussiirde teenuseid või -tooteid.

Haridusteaduste instituut

21.11.2023 kell 15.30 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Pärast profiili kavandi valmimist tutvustatakse profiile ka üksteisele ja jagatakse soovitusi, mida veel esile tuua. 

Töötuba viivad läbi Janika Leoste ja Sirly Väät.


Töötuba toimub osana Tallinna Ülikoolil Euroopa Horisondi suurprojektist „EdTech Talents“., mille eesmärk on välja töötada toimivad koostöömudelid, mis aitaksid teadustulemustel tõhusalt haridustehnoloogia teenusteks ja toodeteks adapteeruda, et seeläbi soodustada teadus- ning tõenduspõhiste haridust edendavate teenuste ja toodete loomist. 

Esimeseks sammuks teadlasele, kes soovib oma teadmusteenuseid haridustehnoloogia ettevõtetele pakkuda, on ettevõtja jaoks huvitava enesetutvustuse loomine. Töötoas kasutatakse profiili loomisel ka ETISe (Eesti Teadusinfosüsteemi) abi, kuid täiustatakse seda eelkõige ettevõtte jaoks olulise teabega.

Loe lisa: "Kuidas müüa teadust" 

Tutvu projektiga lähemalt
Jälgi projekti tegevusi Facebookis 

Registreerumine

Bilbaos, CARSA rahvusvahelise innovatsiooni ettevõttes teadlase profiili valideerimas, Janika Leoste, Ugljesa Marjanovich ja Fransisco Bujan

Foto: Bilbaos, CARSA rahvusvahelise innovatsiooni ettevõttes teadlase profiili valideerimas, Janika Leoste, Ugljesa Marjanovich ja Fransisco Bujan


Üritus on rahastatud Euroopa Liidu teadus- ja innovatsiooniprogrammist Horisont Euroopa toetuslepingu nr 101119689 alusel ja toimub Haridusteaduste instituudi teadusseminaride sarja raames.

EUEdtech