Töötoad noortele – "Tell Those in Charge"

Tallinna Ülikooli noorsootöö eriala üliõpilased kutsuvad koostöös Kultuuriministeeriumiga 16–25-aastaseid noori kaasa rääkima Euroopa kultuuri kujundamises.

Haridusteaduste instituut

13.04.2024 kell 11.00 - 18.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tule osale laupäeval, 13. aprillil kell 11 või kell 15 Tallinna Ülikoolis töötoas "Tell Those in Charge" ja läbime koos vahva osalemise teekonna, luues omalt poolt soovitusi Porto Santo harta juurde.

Töötoas arutada kultuuri olulisuse ja sellele juurdepääsu üle.Portugali Riiklik Kunstiplaan koos Euroopa otsustajatega juhib kultuurilise kodakondsuse teemalise osaluse ja koostöö protsessi, kus on koostatud Euroopa Liidu juhised kultuuri- ja hariduspoliitikaks, Porto Santo Harta.

Noorte eurooplaste seisukohtade kogumiseks poliitika juhendmaterjali täiendamiseks korraldatakse üle Euroopa sama metoodika alusel töötubasid.

Töötoad toimuvad eesti keeles laupäeval, 13. aprillil Tallinna Ülikoolis Terra majas (Narva mnt 25, Tallinn) IV korrusel ruumis T-416.

Korraldame kaks töötuba:

• 16–19-aastastele noortele kell 11–14.30
  • 19–25- aastastele kell 15–18.30.

Töötoas aitavad juhendajad läbida arutleva teekonna, alustades kultuuri teemaga, et jõuda poliitika tegijatele suunatud sõnumiteni. Oma osalemisega aitad kaasa Porto Santo Harta lisa loomisele, mis kajastab visiooni Euroopa hariduse, kunsti ja kultuuri poliitikatest.

Lisaküsimuste korral kirjuta: lianne.teder@tlu.ee.

Tallinna Ülikooli poolt pakume loovaid tegevusi ja suupisteid arutelu innustamiseks. Registreeri oma osalus hiljemalt 10. aprillil 2024.

Registreeru

Töötoad noortele