Teade

“Ekspert eetris” täna: Larissa Jõgi ja Kaire Povilaitis

Täna, 13. oktoobril kell 16.00 toimuv saade “Aja jäljed – mida meil on elust õppida” on pühendatud täiskasvanud õppijale.

Ekspert eetris

Järjekordne “Ekspert eetris” toimub täiskasvanud õppija nädalal ja meil on külas andragoogid: Larissa Jõgi, TLÜ haridusteaduste instituudi andragoogika dotsent, ja Kaire Povilaitis, TLÜ vilistlane ja andragoogika magistriõppe õppekava magistrant. Saates räägime täiskasvanute õppimise ja heaolu seostest. MIda rohkem vaatepunkte, seda rohkem perspektiive, mis võimaldavad mõista õppimise paradokse, müüte, võimalusi ja väärtusi. Räägime andragoogikast, selle valdkonna kujunemise loost ja perspektiividest ülikoolis ning väljaspool ülikooli. Muuhulgas tutvustame uut raamatut “Andragoogika. Raamat õppimisest ja õpetamisest” ja räägime andragoogika õppe- ja teadusvaldkonna juubeliga seotud sündmustest.

Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Vaata saadet

Facebooki sündmus