looduse akadeemia

Otsid lapsele huviringi Tallinna kesklinnas, kus iga kohtumine on uus ja huvitav ning mida viivad läbi erinevad Tallinna ülikooli teadlased, õppejõud, doktorandid, vilistlased ja oma valdkonna professionaalid? - tere tulemast Looduse Akadeemiasse!

Selleks, et anda ka pisut noorematele huvilistele aimu, mida tähendab teadus ja kuidas erinevaid looduses toimuvaid protsesse mõista ja millised on nende seosed meie igapäevaeluga ning kuidas seda kõike uurida, käib Tallinna Ülikoolis koos Looduse Akadeemia.

Looduse Akadeemia eesmärk on läbi praktiliste, loominguliste ning mänguliste tegevuste ja arutelude laiendada laste silmaringi, arendada loodustunnetust ja vaatlusoskusi, näidata seoseid looduses toimuvate protsessida ja meie igapäevaste otsuste ja tegevuste vahel.

Tegevused: keskkonnamängud; loodusvaatlused; eksperimendid ja katsed laborites; meisterdamine; protsesside jälgimine; õuesõpe jne.

Looduse Akadeemia ringi juhendavad ning noorte küsimustele vastavad Tallinna ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teadlased, doktorandid ning oma ala eksperdid.

Sel sügishooajal ootavad meie noori akadeemikuid uued teemad ning põnevad väljakutsed, sest Looduse Akadeemia huviringi läbivaks teemaks on sel semestril METS!

  • Keda ootame osalema: 7-11-aastaseid huvilisi.
  • Toimumisaeg: Sügishooaja esimene kohtumine toimub 26. septembril ning viimane kohtumine toimub 12. detsembril. Kohtutakse kord nädalas neljapäeviti kell 16.00-17.30 (va koolivaheaeg)
  • Toimumiskoht: Tallinna Ülikooli (Narva mnt 25, Tallinn) - laborid ja auditooriumid. Olenevalt teemast – ka õues.
  • Osavõtumaks: 35 EUR kuu (sisaldab vähemalt 4 kohtumist kuus, vajaminevaid õppevahendeid). Võimalus maksta kõigi kaheteistkümne sügishooaja kohtumise eest korraga soodushinnaga 90 EUR. NB: Vaheaegadel kohtumisi ei toimu.

*NB: KOHTADE ARV ON TÄIS!

Täiendav info: Liisa Puusepp ja Greete Horn, looduseakadeemia@tlu.ee.

Riiklik tunnustus

Vaata lisaks TLÜ Loodus- ja terviseteaduste instituudi Facebook´i lehte, kus on kajastatud fotod Looduse Akadeemia eelnevatest tegevustest.

Last updated 17.09.2019 kell 11:03