Avalik loeng

Avalik loeng: MD Dr. Toomas Toomsoo "How does Parkinson's disease start?"

Loodus- ja terviseteaduste instituut

28.02.2020 kell 10.15 - 11.15

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Reedel, 28. veebruaril algusega kell 10.15, ruumis A-544 peab MD Dr. Toomas Toomsoo seminari Parkinsoni tõvest ning sellest, kuidas haigus alguse saab.

Seminar on inglise keeles. Oodatud on kõik teadlased, üliõpilased ja doktorandid, kes tunnevad huvi ja valmisolekut selle teema vastu!

Lektorist läehmalt:

Dr Toomas Toomsoo on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna (1996), neuroloogia residentuuri (2001) ning äsja lõpetas Tartu Ülikooli Närvikliiniku ning Saksamaa Tübingeni Ülikooli Aju-uuringute Keskuse doktorantuuri.

Neuroloogina aitab dr Toomsoo inimesi igasuguste neuroloogiliste probleemide korral, ent Toomase meditsiiniline erihuvi on peavalud ja Parkinsoni tõbi. Lisaks on dr Toomsool sertifikaat transkraniaalse sonograafia, neurovaskulaarse ultraheli teostamiseks (unearterid, ajuarterid) ja karpaaltunneli sündroomi hindamiseks ultrahelis.

Doktor kuulub mitmesse erialaorganisatsiooni, nagu näiteks Eesti Neuroloogide ja Neurokirurgide Selts, Eesti Peavalu Selts jne.

Vaata lähemlat ETISest.