Aktus

Loodus- ja terviseteaduste instituudi magistriõppe lõpuaktus

Loodus- ja terviseteaduste instituudi magistriastme erialade lõpuaktus toimub 2. juulil kell 14.00. Aktus toimub Ülikooli sisehoovis, Nova õppehoone ees, aadressil Narva mnt 27.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

02.07.2020 kell 14.00 - 15.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Head loodus- ja terviseteaduste instituudi lõpetajad ja lõpetajatele kaasaelajad. Kui eksamid on tehtud ja magistrilõputööd kaitstud - siis on aeg pidulikult tähistada.

Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi (LTI) magistriõppekavade lõpuaktus toimub 2. juulil kell 14.

Seoses eriolukorra piirangute leevenemisega toimuvad Tallinna Ülikooli lõpuaktused ülikooli linnaku siseõues, järgides kõiki sel hetkel kehtivaid ohutusnõudeid.

LISAINFO LÕPETAJALE: www.tlu.ee/aktus#info-lopetajale
LISAINFO ÕNNITLEJALE: www.tlu.ee/aktus#info-onnitlejatele

Meie õppekavad:

*rekreatsioonikorraldus,
*kehakultuuri õpetaja,
*tehnoloogia valdkonna ainete õpetaja,
*käsitöö ja kodunduse õpetaja,
*töö- ja tehnoloogiaõpetus õpetaja,
*gümnaasiumi loodusteaduslike ainete õpetaja,
*molekulaarne biokeemia ja ökoloogia,
*keskkonnakorraldus,
*linnakorraldus,
*kunstiteraapiad,
*psühholoogia,
*organisatsioonikäitumine.

Need, kes lõpetavad eriolukorrast tingituna hiljem, saavad oma diplomi kätte sügisel toimuval aktusel. Täpsema info selle kohta avaldame augustis. Soovijatel on diplom võimalik kätte saada ühe kuu jooksul pärast lõpetamist akadeemilisest üksusest.

LISAINFO: www.tlu.ee/aktus

Facebooki sündmus