Muu sündmus

Tallinna Ülikooli saade "Ekspert eetris", Eva-Maria Kangro

Kevadel hoo sisse saanud ja kümneid tuhandeid huvilisi rõõmustanud saatesari „Ekspert eetris“ alustas septembris uut hooaega. Teises saates on meil BFMi stuudios külas muutuste juhtimise nõustaja ja Tallinna Ülikoolis psühholoogia erialal doktoritöö kaitsnud Eva-Maria Kangro, kellega räägime pandeemia valguses inimsuhete muutumisest.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

16.09.2020 kell 16.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Räägime Eva-Mariaga, kas ning kuidas on kriis mõjutanud meie suhteid lähedaste, sõprade ja kolleegidega.
Kui kallistame, kätleme ning veedame vähem aega seltskonnas, kas see kõik muudab ka suhete sisu? Kas eestlased, kes on niigi kinnisemad, muutuvad veel kinnisemaks ning kuidas peaksid uue olukorraga toime tulema inimesed kultuuriruumidest, kus kallistamine ja musitamine on igapäeva lahutamatu osa? Sellest ja kõigest muust kuuleb saates lähemalt.

Saatejuhiks on Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi lektor Katrin Saks.

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

Osalemine

Facebooki event

Lisainfo ja eelmised saated: tlu.ee/eksperteetris

ee