Seminar

Tallinna Ülikooli zoomiseminar "Ekspert eetris": Mihkel Kangur ja Avo-Rein Tereping

Tallinna Ülikooli zoomiseminaril on teisipäeval, 26. mail ekspertidena eetris loodus- ja terviseteaduste instituudi eksperimentaalpsühholoogia labori projektijuht Avo-Rein Tereping ja jätkusuutliku arengu dotsent Mihkel Kangur. Nad arutlevad, milliseid õppetunde on koroonakriis meile andnud ning kas see on piisav, et me mõtleksime edaspidi rohkem näiteks keskkonna hoidmisele.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

26.05.2020 kell 15.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kui me teeme keskkonda vaesemaks, siis jäävad tõenäoliselt alles meile kahjulikud elemendid, nagu viirused, parasiidid jne. Kapseldudes nii üksikisikutena teiste inimeste kui ka isikute ja ühiskonnana muu looduse suhtes, loome vaid kõrgemaid kaitsemüüre, mille hoidmine on järjest kallim.
Kas inimeste käitumise muutmiseks on see kriis piisavalt valus ja kas me saime sellest suhteliselt tagasihoidlikust müksust õpetust? Mis muutub? Kuidas ja kui kauaks? Sellest kõigest räägivad zoomiseminaril meie eksperdid.

Osale seminaril

Facebooki sündmus

bänner

Tallinna Ülikooli zoomiseminaride sari „Ekspert eetris“ toob teisipäeva ja neljapäeva pärastlõunal virtuaalsel kujul koju kätte parimad õppejõud ja teadlased. Arutleme kriisi valguses erinevate oluliste teemade üle ning jagame praktilisi nõuandeid.

Lisainfo ja teised seminarid www.tlu.ee/eksperteetris