Avalik loeng

Tervise ja liikumise ülikooli loeng: „Kuidas teha koduste vahenditega joogat?“

Tule 23. oktoobril kuulama joogaõpetaja Silja Silleri loengut sellest, kuidas koduste vahenditega joogat teha.

Loodus- ja terviseteaduste instituut

23.10.2018 kell 17.00 - 18.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Jooga õpetused on mitmetuhande aasta vanused ning aluseks mitmetele erinevate uuematele ja vanematele praktikatele. Jooga toetab meie keha ja meeli, rahustab ja annab enerigat, vabastab stressist ja juhendab leidma oma teed, vastavalt stiilile ja
praktiseerija vajadustele ning soovidele.

Võimalusi ja stiile on palju ent kuidas valida just endale sobiv praktika ja leida õiged harjutused? Loengus tuleb juttu erinevate tuntumate harjutuste mõjudest, eesmärkidest ja modifikatsioonidest.

Millele panna rõhku kodus joogatamisel? Hingamine, meditatsioon, harjutuste tehnika. Kuidas panna kokku isiklik jooga praktika? Eesmärkid, vajadused, võimalused.

„Tervise ja liikumise Ülikooli“ sarja loeng toimub Tallinna Ülikooli Räägu 49 Tallinna õppehoones. Loeng algab kell 17.00 ja pikkus on ca 1,5 tundi, osavõtutasu on 2 € (maksmine koha peal ja sularahas).

Lektorist: Silja joogateekond sai alguse rohkem kui 15 aastat tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ta siiani üle saanud. Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelterahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise. Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse riikidesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile. Tema kiindumuseks on jooga kui elukunst, rõõm hetkest ja nauding elust ning ta suurimaks sooviks on jagada seda rõõmu ja energiat igas tunnis.

Loengusarja korraldab TLÜ Loodus- ja Tervisteaduste Instituut.

Täiendav info: karin.rohi@tlu.ee või telefonil: 5346 7581