Doktoritöö kaitsmine

Digitehnoloogiate instituudi doktorandi Linda Helene Sillati doktoritöö kaitsmine

16.06.2023 kell 10.00 - 13.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

16. juunil 2023. aastal algusega kell 10.00 kaitseb Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi doktorant Linda Helene Sillat doktoritööd "A Trade-off Model for Evidence-informed Decision-making to Support Educators' Digital Competence Assessment" („Kompromissimudel haridustöötajate digipädevuse tõenduspõhise hindamise toetamiseks“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648. Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli professor Kairit Tammets ning Tallinna Ülikooli professor Mart Laanpere.

Oponendid on Bergeni Ülikooli professor Rune Johan Krumsvik ning Aveiro Ülikooli teadur Margarida Lucas.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.