Seminar

„Ekspert eetris” Roman German: Milline on olukord krüptoturul?

25.05.2022 kell 16.00 - 16.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Viimased nädalad on täitnud interneti meemidega, mis pilavad krüptoturu näiliselt teravat langust. Milline on krüptoraha olukord Eestis ja milline digitaalse valuuta tulevik kogu maailmas, arutleb „Ekspert eetris“ saates Krüpto Klubi asutaja Roman German.

Maikuu jooksul on langenud mõne krüptovaluuta väärtus maailmaturul ligi 100%. Nii leidubki investoreid, kelle 10 000 dollaritesse ulatuvate investeeringute väärtusest jäi ühtäkki järele umbes 200 dollarit.

Kuivõrd kõikuv on krüptoraha võrreldes tavapärase valuutaga ning mis on kõikumise põhjused, räägime lahti Tallinna Ülikooli vilistlase Roman Germaniga selle nädala „Ekspert eetris“ saates. Samuti teeme juttu krüptovaluuta olukorrast ja sellesse investeerimise mõistlikusest Eesti kontekstis.

Saatejuht on Tallinna Ülikooli kommunikatsioonijuht Rein Olesk.

Vaata saadet

Facebooki sündmus