Doktoritöö kaitsmine

24.08.2020 kell 14.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

24. augustil 2020. aastal algusega kell 14.00 kaitseb Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituudi doktorant Villu Kadakas doktoritööd "Archaeological study of the rural churches of Harju and Viru provinces in Northern Estonia. Development of the building and the use of space in the lower zone" („Harju- ja Virumaa maakirikute arheoloogiline uurimine. Ehituslik kujunemine ja ruumi kasutus alumises tsoonis“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli vanemteadur Erki Russow ning Tallinna Ülikooli vanemteadur Anu Mänd.

Oponendid on Eesti Kunstiakadeemia dotsent ja vanemteadur Anneli Randla ning Berliini Tehnikaülikooli eradotsent Christofer Herrmann.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.

Osale kaitsmisel Zoomi vahendusel: https://zoom.us/j/98416935266?pwd=YXBMSWdVVlNXR2lBZDZEMDN6SEt4Zz09