Doktoritöö kaitsmine

Loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorandi Helene Tigro doktoritöö kaitsmine

14.06.2023 kell 14.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

14. juunil 2023. aastal algusega kell 14.00 kaitseb Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi doktorant Helene Tigro doktoritööd "Interactions of BRICHOS domains with cells and proteins" („BRICHOS domeeni interaktsioonid rakkudega ja teiste valkudega“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648. Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Karolinska Instituudi professor Jan Johansson; Riikliku Vananemise Instituudi teadur Ruin Moaddel ning Talinna Ülikooli professor Ruth Shimmo.

Oponendid on Uppsala Ülikooli dotsent Anna Erlandsson ning Karolinska instituudi teadur Sophia Schedin Weiss.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.