Kultuurisündmus

24.07.2018 kell 17.00 - 19.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

24. juulil kell 17 loeb raamatupoes Puänt (Telliskivi 60a/1) oma luulet Eric Langley, kes Tallinna Ülikooli rahvusvahelise suvekooli raames viib läbi loovkirjutamise kursuse. Kursus „Creative Reading/Creative Writing: Poetic Appreciation and Practice” toimub 20.-27. juulil. Juhindudes mõttest „Et hästi kirjutada, tuleb osata hästi lugeda”, keskendub õppetöö kirjutamise kõrval ka kaasaegse luule analüüsile.

Eric Langley luulet on avaldatud arvukates kirjandusväljaannetes, tema debüütkogu „Raking Light” oli maineka kirjandusauhinna Forward Prize vastava kategooria nominent. Kahasse Emily Critchley’ga on Langley’l kirjastuselt The Crater Press ilmumas sonetikogumik „These. Insuing. Sonnets”. Langley töötab õppejõuna Londonis (University College London) ning kirjandusteadlase ja Shakespeare’i uurijana on temalt ilmunud kaks monograafiat: „Narcissism and Suicide in the Work of Shakespeare” ja „Ill Communications: Shakespeare’s Contagious Sympathies”.

Kursust toetab Briti Nõukogu.

Lisainfo kursuse kodulehel