Seminar

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Noored kui tuleviku vedurid

Räägime, kuidas noorte kodaniku aktiivsus on läbi põimunud noortekultuuride, sotsiaalmeedia ja elustiili valikutega. Arutame, mida üldse mõtestada täna osalusena ja kuidas oleks võimalik seda soovitud suunas mõjutada. Saates on külas TLÜ ühiskonnateaduste instituudi sotsioloogia professor Airi-Alina Allaste.

Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Osale Zoomis

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Youtube’st ja Facebooki lehelt. Vaata ja kuula järele meie YouTube'ist ja SoundCloudist.

? Esita meie eksperdile eelnevalt küsimus, mida seminaril käsitleda. Selleks saada oma küsimus aadressil kysimus@tlu.ee
Küsimusi saab küsida ka saate ajal Zoomi vestlusesse.
?Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

Oleme BFMi stuudiost eetris igal kolmapäeval kell 16. Saatejuhid Katrin Saks ja Mart Soonik.