Seminar

Tallinna Ülikooli saatesari “Ekspert eetris”: Mari Uusküla

3. märtsi sates räägime keele ja taju seostest, samuti keelega seotud kultuurilistest eripäradest psühholingvisti ning TÜHI lingvistika ja tõlketeaduse dotsendi Mari Uuskülaga.

03.03.2021 kell 16.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

“Mis värvi on armastus?”

Kas me õigupoolest teame, kuidas on seotud keel, värvid ja emotsioonid? Kas lilla, violetne ja purpur on sünonüümid ning kas rõõm on alati kollane? Räägime keele ja taju seostest, samuti keelega seotud kultuurilistest eripäradest psühholingvisti ning TÜHI lingvistika ja tõlketeaduse dotsendi Mari Uuskülaga.

Saatejuht on BFMi lektor Mart Soonik.

Osale Zoomis

Facebooki sündmus

Osaleda saab läbi Zoomi, mille kaudu saab eksperdilt ka küsimusi küsida. Samuti saab jälgida saadet Tallinna Ülikooli Facebooki lehelt ja järelvaadata ning -kuulata meie YouTube'ist ja SoundCloudist.
? Esita meie eksperdile eelnevalt küsimus, mida seminaril käsitleda. Selleks saada oma küsimus aadressil kysimus@tlu.ee
Küsimusi saab küsida ka saate ajal Zoomi vestlusesse.
?Täpsem info ja kõik salvestused: tlu.ee/eksperteetris.

Oleme BFMi stuudiost eetris igal kolmapäeval kell 16. Saatejuhid Katrin Saks ja Mart Soonik.