Doktoritöö kaitsmine

25.08.2020 kell 14.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

25. augustil 2020. aastal algusega kell 14.00 kaitseb Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi doktorant Kairit Kall doktoritööd "Fighting marginalization with innovation: turn to transnational organizing by private sector trade unions in post-2008 Estonia" („Innovatsiooniga marginaliseerituse vastu: hargmaise organiseerimismudeli kasutuselevõtt 2008. aasta majanduskriisijärgse Eesti erasektori ametiühingutes“).

Doktoritöö avalik ühiskaitsmine Tallinna Ülikoolis ja Jyväskylä Ülikoolis toimub Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on allinna Ülikooli dotsent ja vanemteadur Triin Roosalu ning Jyväskylä Ülikooli professor Nathan Lillie.

Oponendid on Cardiffi Ülikooli professor Marco Hauptmeier ning Varssavi Majandusülikooli abiprofessor Jan Czarzasty.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.

Osale kaitsmisel Zoomi vahendusel: https://zoom.us/j/98433554204?pwd=OS9yRHhsbm9pVUF5R0psbU1GUHBPQT09