Seminar

Avatud Akadeemia veebiseminar "Toodete ja teenuste arendamine uusi praktikaid kasutades"

24.09.2020 kell 10.00 - 11.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Seminaril käsitletakse ettevõtjast lähtuvalt innovaatiliste praktikate rakendamise jätkusuutlikkust toetavaid aspekte ja hindamiseks enim kasutatud mudeleid. Lähemalt uuritakse avatud innovatsiooni ja töötajate uute teadmiste kujunemise protsessi.

Lektor on Janika Leoste (Haridusinnovatsiooni tippkeskuse analüütik, õpperobootika nooremteadur).

Allan Valm iduettevõttest Mobi Lab räägib oma hiljutisest koostöökogemusest Tallinna Ülikooliga, mille käigus valmis innovaatiline liitreaalsusmäng.

Kõik registreerunud saavad enne ürituse algust veebiseminariga liitumiseks lingi ja pärast toimumist lindistuse vaatamise võimaluse.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine
Registreerimisvorm

Lisainfo: Lilian Rückenberg, Tallinna Ülikool, E-post: lilianr@tlu.ee