Avalik loeng

22.10.2018 kell 14.00 - 15.30

Eduka tootearenduse võimalused ideest töötava prototüübini

Selleks, et sündmusele registreerida, töötleb Tallinna Ülikool (vastutav töötleja, lilianr@tlu.ee) järgmisi isikuandmeid:

Soovin liituda TLÜ koolituste uudiskirjaga

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tänapäeval on saadaval suur hulk e-teenuseid ja äppe, mis on loodud eesmärgiga muuta meie elu meeldivamaks ja mugavamaks. Kliendi jaoks muutub aina rohkem oluliseks otsustuskriteeriumiks äppi kasutamise osas selle kasutusmugavus ja positiivsed emotsioonid, mida selle kasutamine tekitab. TLÜ Digitehnoloogiate instituudi laborid pakuvad ettevõtjatele tehnilisi vahendeid ja ekspertiisi, et tagada nende toodete kõrge kvaliteedi ja kasutajate rahuolu. Loengus tuleb juttu labori võimalustest ettevõte tootearenduse protsessi toetamiseks, tootedisainile eelnevas kasutajate uuringust, disainiprotsessi metodoloogia kujundamisest, kasutajakogemuse kujundavast ja kokkuvõtlikust testimisest jm.

Lektorid on Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi interaktsioonidisaini lektor Ilja Šmorgun ja Tallinna Ülikooli digitehnoloogia instituudi analüütik Mati Mõttus.

Toimumise aeg ja koht: 22.10.2018, kell 14.00 - 15.30 Tallinna Ülikool, Narva mnt 29, auditoorium A-325

Loeng on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Lisainfo: lilianr@tlu.ee, tel: 6199516