Muu sündmus

TLÜ Arvamusfestivalil: Mikrokraadiprogramm - paindlik õpe ülikoolis

Mikrokraadiprogrammid, õpi- ja tööampsud on uued teemad Eesti haridusmaastikul. Arvamusfestivalil räägime, miks neid vaja on ja milline on mikrokraadide tulevik.

12.08.2022 kell 12.00 - 13.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Mikrokraadiprogramm teeb kraadi võrra targemaks! See on paindlik õppimisvõimalus, et täiendada erialaseid teadmisi, saavutada erialane pädevus kitsamas valdkonnas, õppida uusi õppeaineid, kui on plaan teha karjääris muutusi. See annab suutlikkuse keerulisel ajal tööturul paremini toime tulla. Tule räägi kaasa tulevikuoskuste ja paindlike õppimisvõimaluste teemal ülikoolis. Millised on väljakutsed?

Arutelus osalejad:

Tiia Ristolainen (TÜ elukestva õppe keskuse juhataja), Hanno Tomberg (TalTech avatud ülikooli juhataja), Tiia Randma (SA Kutsekoda juhatuse liige), Renno Veinthal (HTM teaduse, arenduse, kõrghariduse, kõrg- ja kutsehariduspoliitika asekantsler), Ivo Lasn (Playtech Estonia direktor), Anna Karolin (Emor AS ekspert)

Arutelu juht: TLÜ avatud akadeemia juhataja Katrin Männik