Seminar

Veebiseminar "Tööprotsesside lihtsustamine digitehnoloogia abil"

26.11.2020 kell 10.00 - 11.30

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Ülikooliga kutsub osalema seminaril "Tööprotsesside lihtsustamine digitehnoloogia abil.

Andmete oskuslik töötlemine ja haldamine on muutunud tänapäeval ettevõtete kasvu ja edukuse allikaks, mis aitab luua konkurentsieelist. Uuringud näitavad positiivset seost ettevõtte juhtide andme-ja infokasutuse taseme ning ettevõtte majandustulemuste vahel. Seminaril keskendutakse andmete digitaliseerimisele ettevõttes ja tööprotsesside lihtsustamisele digitehnoloogiate abil. Antakse teadmisi andmehaldusest ja andmekirjaoskusest, et paremini orienteeruda andmemajanduse keerukas maailmas.

Lektorid on professor Sirje Virkus ja külalislektor Sigrid Mandre Digitehnoloogia instituudist.

Veebiseminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine.

Lisainfo:
Lilian Rückenberg, Tallinna Ülikool, e-post: lilianr@tlu.ee