Teated

Äriideede arendamise programm STARTER alustab taas!

StarterTallinn Spring

Kui Sul on huvitav ja innovatiivne äriidee, aga Sa ei tea, mida edasi teha, siis see programm on just Sulle! Kui Sul aga ideed ei ole, tule ikka avaüritusele, äkki leiad seal ideega meeskonna, kellega ühineda! Või leiad idee, mida arendama hakata. Teretulnud on kõik gümnaasiumide, kutse- ja rakenduskõrgkoolide ning ülikoolide õppurid!

Sellest kevadest on eelnevatel aastatel kaks Tallinnas paralleelselt korraldatud programmi (TalTechi STARTERtech ja TLÜ juhtimisel viie kõrgkooli ühine STARTERcreative) viidud ühe mütsi alla ja sündinud on STARTERtallinn. STARTERtallinn on Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Estonian Business Schooli ja Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor ühine inglisekeelne äriideede arendamise programm, mis on avatud nii ülikoolide, kutse- ja rakenduskõrgkoolide tudengitele, kui ka gümnaasiumide õppuritele.

Sisulise tegevuse keskmesse jääb meeskonnapõhine ettevõtlusõpe idee leidmisest kuni esmase prototüübi valmimiseni, et pakkuda toetust ettevõtlusõppele, aga ka olla eelastmeks inkubaatoritele ja kiirenditele. Programmi töötoad, mentorkohtumised ja koolitused kestavad kolm kuud ja kõik lõpeb võistlusega, kus on mitmeid ahvatlevaid auhindu.

Rohkem infot ja kevadsemestri ajakava on leitav www.starteridea.ee

Programmi avaüritus toimub 15. veebruaril kell 14.00-18.00 TalTech Mektory konverentsisaalis. Avaüritusel esinevad mitmed erinevate valdkondade eksperdid, andmaks infot ja inspireerimaks huvipakkuva ideede leidmisel. Toimub ideede genereerimine ja antakse võimalus meeskondade moodustamiseks.

Rohkem informatsiooni Facebook Event lehel.

Ootame kõiki ettevõtlikke õppureid oma äriideed arendama ja järgmisi unicorne looma!