Konverents

konverents "James Bond’s Cold War"

Lisa kalendrisse

iCal calendar

aastal 1953, mil "sündis" James Bond (007), kujunes Bondist globaalne bränd ja popkultuuri ikoon. Olgugi, et tegemist on brittide loominguga, tõusis Bond ja tema külma sõja seiklustega seonduv menu üsna kiiresti rahvusvahelisele areenile. Koos raamatute, koomiksite, filmide ja videomängudega on saanud temast riikidevaheline pärand.

James Bond's Cold War

Ehkki mälestused külmast sõjast on inimeste seas taandumas, siis kultuuri vahendusel on Bond aidanud oluliselt kaasa fiktiivse külma sõja talletamisele (pop)mällu.

Ühendades James Bond'i ning külma sõja, toimub Tallinna Ülikoolis 20.-21. juunil kahepäevane tasuta avatud konverents. Sel teemal jagvad ideid Gill Bennett, Dr Muriel Blaive, Dr Christopher Moran, Dr Monica Germanà, Ron Forgal ja Avner Avraham.

Registreeri siin

Tutvu ajakavaga siin

Konverentsi puudutav jooksev värkse info:
Twitter @BondianCW #BondianColdWar

Konverents toimub ruumis M225, Mare maja, Tallinna Ülikooli humanitaarteaduste instituut, Uus-Sadama 5, 10120 Tallinn, Estonia