Seminar

EXU Akadeemia: Doktorikraad ja ettevõtlus - kas mõlemapoolne kasu?

27.04.2023 kell 10.00 - 11.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kas ettevõtted peaks doktorikraadi omandanust kauge kaarega mööda käima või vastupidi: püüdma neid iga hinna eest ligi meelitada? Kuidas saab teaduslikku teadmist äriliseks kasuks pöörata ning millist praktilist väärtust see ettevõttele loob? Kas kraadi võrra kangematel töötajatel on oskusi ja teadmisi, mida doktorikraadita töötajal ei ole? Miks peaks teadlane üldse tahtma ettevõtlusesse minna ning kas ettevõtluses olles saab jääda ka teadlaseks?

Teema üle arutavad Tallinna Ülikooli Ökoloogia keskuse teadur ja Inseneribüroo Steiger keskkonnaspetsialist Martin Küttim ning inseneribüroo Steiger äriarenduse juht Hardi Aosaar. Saadet juhib Külliki Tafel-Viia, Tallinna Ülikooli teadmussiirde ekspert.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Veebilingi arutelule saad registreerudes.

Registreeri

EXU Akadeemia aprill 2023