Seminar

EXU Akadeemia: Kuidas teha tervislikke karjäärivalikuid?

01.06.2023 kell 10.00 - 11.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Kuidas teha tervislikke tööeluvalikuid? Kas ja kuidas enda tervise teadlik edendamine aitab ka karjääris edeneda? Kuidas olla ennast säästvam, vähem rapsida ning kuidas osata õiges kohas öelda “ei”? Kas mitmel rindel korraga tegutsemine on miski, mis on tulnud, et jääda või on see lastehaigus, millest peaks välja kasvama? Mis on tööandja võimalused tervise arenduses, mida peaks inimene ise tegema ning milline roll on kogukonnal?

Teema üle arutavad Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži tervisejuhi õppekava kuraator ja õppejõud Hele Leek-Ambur ning Arengutreening OÜ koolitaja ja organisatsioonikonsultant Aiki Pärle. Saadet juhib Külliki Tafel-Viia, Tallinna Ülikooli teadmussiirde ekspert.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Palun registreeri SIIN. Veebilingi arutelule saad registreerudes.

EXU Akadeemia juuni 2023