Seminar

EXU Akadeemia: Mis on vaimse ja füüsilise heaolu mõõt?

30.03.2023 kell 10.00 - 11.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Milliseid mõõdikuid ja kui sageli on päriselt vajalik jälgida, et hinnata oma vaimset ja füüsilist tervist? Kuidas ennustada oma tuleviku heaolu tänase käitumise põhjal ning millal ja milliseid korrektuure oma elustiili valikutes peaks tegema?  Kuidas olla oma heaolu peremees ning mida ülepea tähendab oma heaolu juhtimine? Kuidas konverteerida heaolu rahaliseks väärtuseks, mis aitab sissetulekut ja meelerahu säilitada ka pikas perspektiivis?

Teema üle arutavad Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse nooremteadur Karel Kulbin ning Lyfery asutaja ja juht ning endine Swedbank Elukindlustuse juhatuse liige Mihkel Mandre. Saadet juhib Külliki Tafel-Viia, Tallinna Ülikooli teadmussiirde ekspert.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Palun registreeri SIIN. Veebilingi arutelule saad registreerudes.

EXU Akadeemia märts 2023