Pressiteade

Jätkusuutlike linnade magistrikool

bänner

Täna alustas rahvusvaheline magistrikool Sustainable Cities in the nordic-baltic region / Jätkusuutlikud linnad Põhja- ja Baltimaades 2019 – 2021, mis kestab TLÜ Loodus- ja terviseteaduste instituudis 3. novembrini. Teemad on seekord liikuvus, heaolu ja hooajalisus.

Magistrikoolis osaleb 25 magistranti ja doktoranti 17 erinevast riigist, sealhulgas Islandilt, Mehhikost, Ghanast, Argentiinast, Austraaliast, Malaisiast, USA-st, Kanadast, Vietnamist, Moldovast, Eestist, Rootsist ning mujalt. 5 EAP kursus toimub koostöös Helsingi Ülikooli, Aalto Ülikooli, Stockholmi Ülikooli Stockholm Resilience Centre ning Läti Ülikooliga. Järgmistel aastatel peetakse samalaadne magistrikool mõnes teises Põhja- või Baltimaade linnas.

Lisainfo:
Helen Sooväli-Sepping, keskkonnakorralduse professor, helen.soovali@tlu.ee