Seminar

Tallinna Ülikooli zoomiseminar "Ekspert eetris": Tiit Land

Tallinna Ülikooli zoomiseminaril on neljapäeval, 28. mail eksperdina eetris Tallinna Ülikooli rektor professor Tiit Land, kes võtab fookusesse ülikoolide, kõrghariduse ning teadlaste rolli täna, homme ja tulevikus.

28.05.2020 kell 15.00 - 16.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

Milline on kõrghariduse tulevik maailmas, mille homsest päeva on keeruline ette ennustada? Kas teadlased on ühiskonnas piisavalt väärtustatud ja kuidas saaks teadlasi veelgi rohkem ühiskonda kaasata?
Kas ülikoolid peaksid andma kõigile võimaluse kõrgharidus omandada või tuleks kõrgkoolidel õppekohti vähendada ja tudengeid rohkem valida? Mille üle rektor Tallinna Ülikoolis eelkõige rõõmu ja uhkust tunneb ning mida on Tallinna Tehnikaülikoolil ja ka teistel Eesti ülikoolidelt meilt õppida?
Need ja paljud teised küsimused saavad zoomiseminaril vastuse.

Zoomiseminari Tiit Landiga modereerib Tallinna Ülikooli BFMi direktor Katrin Saks.

Osale seminaril

Facebooki sündmus

land

Tallinna Ülikooli zoomiseminaride sari „Ekspert eetris“ toob teisipäeva ja neljapäeva pärastlõunal virtuaalsel kujul koju kätte parimad õppejõud ja teadlased. Arutleme kriisi valguses erinevate oluliste teemade üle ning jagame praktilisi nõuandeid.

Lisainfo ja teised seminarid www.tlu.ee/eksperteetris