Teade

Zoomiseminaride sarjast „Ekspert eetris“ sai osa enam kui 12 000 huvilist

Tallinna Ülikoolis sündis eriolukorra ajal sari „Ekspert eetris“, mis tõi paari kuu jooksul kõigi huvilisteni Zoomi vahendusel põnevaid seminare, kus meie teadlased ja õppejõud jagasid kasulikke näpunäiteid ning arutlesid põnevatel teemadel. Sügisel sari kindlasti jätkub.

Ekspert eetris

Tõime Zoomi vahendusel ülikooli teadmised koju kätte kõigile, kel nappis infot ja nõu toimetulekuks uutes rollides. Jagasime nõu koduõppe, psühholoogilise toimetuleku, töösuhete korraldamise, vaimse ning füüsilise tervise teemal ja paljudes teistes küsimustes. Andsime muutunud maailma mõtestamiseks sõna Eestis ja USAs resideeruvatele politoloogidele ning filosoofidele. Rääkisime sellest, kas üldse ja kuidas inimesed peale sellist kogemust oma käitumist muudavad ning milline roll on ülikoolidel ja teadlastel etteennustamatus maailmas.

Kokku oli aprilli- ja maikuu jooksul eetris 16 harivat ja kasulikku saadet, kus esines 24 eksperti. Seminaridest sai läbi Zoomi, Youtube'i, Facebooki, Soundcloudi podcastide ja artiklite osa üle 12 000 inimese, mis oli rohkem kui oskasime esialgu oodata. Saateid modereerisid BFMi direktor Katrin Saks ja avalike suhete lektor Mart Soonik.

Kõiki sarja saated saab järele vaadata ja kuulata veebilehel tlu.ee/eksperteetris.

Sügisest jätkame saadetega BFMi telestuudiost ja toome ekspertidena eetrisse ülikoolide teadlasi, õppejõudusid ja vilistlasi. Ettepanekuid teemadeks ja esinejateks ootame aadressil kysimus@tlu.ee.