Doktoritöö kaitsmine

Digitehnoloogiate instituudi doktorandi Shashi Kant Shankari doktoritöö kaitsmine

21.03.2023 kell 12.00 - 15.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

21. märtsil 2023. aastal algusega kell 12.00 kaitseb Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi doktorant Shashi Kant Shankar doktoritööd "CIMLA: a data infrastructure to support the development of context-aware and reusable multimodal learning analytics solutions" („CIMLA: andmete infrastruktuur kontekstiteadlike ja taaskasutatavate multimodaalse õppanalüütiku lahenduste arendamise toetamiseks“).

Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli vanemteadur Luis Pablo Prieto Santos, Talinna Ülikooli vanemteadur Maria Jesus Rodriguez Triana ning Valladolidi Ülikooli vanemteadur Adolfo Ruiz-Calleja.

Oponendid on Valladolidi Ülikooli professor Juan Ignacio Asensio Pérez ning University College Londoni professor Mutlu Cukurova.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.