Doktoritöö kaitsmine

20.02.2023 kell 14.00 - 17.00

Lisa kalendrisse

iCal calendar

20. veebruaril 2023. aastal algusega kell 14.00 kaitseb Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi doktorant Tiina Peterson doktoritööd "Preschool teachers’ professionalism from Estonian, Finnish, Swedish and Hungarian point of view in the European context" („Koolieelsete lasteasutuste õpetajate professionaalsus Euroopa kontekstis Eesti, Soome, Rootsi ja Ungari vaatenurgast“).

Avalik kaitsmine toimub Tallinna Ülikooli saalis M648.

Laiem auditoorium saab kaitsmist kuulata ning kraaditaotlejale küsimusi esitada Zoomi keskkonnas.

Doktoritöö juhendajad on Tallinna Ülikooli emeriitprofessor Marika Veisson ning Tampere Ülikooli emeriitprofessor Eeva Hujala.

Oponendid on Stockholmi Ülikooli professor Arniika Kuusisto ning Jyväskylä Ülikooli dotsent Elina Fonsen.

Doktoritöö on kättesaadav TLÜ Akadeemilise Raamatukogu keskkonnas ETERA.